Biuletyn Informacji Publicznej
Kwidzyńskie Centrum Kultury

      Co to jest?
Stanowiska Pracy

Dyrektor -  Marek Wawryniuk

 

Główna Księgowa - Grażyna Barszcz

 

Dział księgowości

  • księgowa - Zdzisława Gielnik
  • księgowa - Magdalena Chodowiec
  • księgowa - Weronika Malicka

 

Z-ca Dyrektora - Agata Jackowska

 

Dział ds. Organizacyjno-Promocyjnych

  • główny specjalista ds. organizacji imprez i promocji - Agnieszka
    Strzelczyk-Humienny
  • specjalista ds. organizacji imprez i promocji - Katarzyna Wilczewska
  • specjalista ds. organizacji imprez i promocji - Katarzyna Zielińska
  • specjalista ds. administracyjnych i zamówień publicznych - Anna Topolska
  • specjalista ds. administracyjnych i zamówień publicznych - Jolanta Makuła
  • specjalista ds. kadr - Anita Serafin
  • referent ds. administracyjnych - Gabriela Muracka
  • pracownik gospodarczy - Małgorzate Bloch
  • pracownik gospodarczy - Hanna Lewkowicz
  • pracownik gospodarczy - Joanna Góralczyk

 

Dział ds. Informatycznych

  • główny  specjalista ds. grafiki komputerowej - Jacek Borowski
  • główny specjalista ds. obsługi sieci komputerowych - Grzegorz Staszewski
  • operator obsługi i naprawy urządzeń technicznych (audiowizualnych) - Bartosz Borkowski 
  • operator obsługi i naprawy urządzeń technicznych (audiowizualnych) - Krystian Sołtys

 

Dział Pokoje Gościnne

  • referent ds. pokoi gościnnych - Ilona Jackowska
  • referent ds. pokoi gościnnych - Halina Ściepura
  • referent ds. pokoi gościnnych - Urszula Hawliczek

 

Dział ds. Dydaktycznych

  • główny specjalista ds. edukacji informatycznej - Monika Różycka

 

Dział ds. Artystycznych

  • instruktor artystyczny - Ewa Jamrozek
  • instruktor artystyczny - Alicja Kizińska
  • instruktor artystyczny - Eugeniusz Kiziński
  • instruktor artystyczny - Janusz Ketz
  • instruktor artystyczny - Krzysztof Tarasiuk
  • instruktor artystyczny - Monika Grunt
  • instruktor artystyczny - Jarosław Grunt
  • instruktor artystyczny - Krystyna Humanowska
  • instruktor artystyczny - Marcin Sawicki

 

Kierownik ds. Organizacji Sceny - Anna Maciejewska

 

Dział ds. Organizacji Sceny

  • specjalista ds. kina - Paweł Brzostowski
  • sekretarka- referent ds. administracyjnych - Marzena Górka
  • kasjer - Alicja Bilińska
  • kasjer - Grażyna Trochim
  • operator obsługi i naprawy urządzeń technicznych (audiowizualnych) - Harald Wesner
  • operator obsługi i naprawy urządzeń technicznych - Paweł Pokora
  • operator obsługi i naprawy urządzeń technicznych - Jacek Wysocki
  • operator obsługi i naprawy urządzeń technicznych - Zbigniew Piątkowski
  • pracownik gospodarczy - Teresa Hryniuk
  • pracownik gospodarczy - Halina Wolan
  • pracownik gospodarczy - Ewa Lubecka

 

Dział Pracownia Regionalna

  • główny specjalista ds. pracowni regionalnej - Paweł Sadkowski
  • referent ds. pracowni regionalnej - Magdalena Sadkowska
  • referent ds. pracowni regionalnej, przewodnik - Tomasz Karcz
  • referent ds. pracowni regionalnej, przewodnik - Adam Nosko
  • referent ds. pracowni regionalnej - sprzedawca - Karolina Liszewska
  • referent ds. pracowni regionalnej - sprzedawca - Artur Malinowski
INFORMACJE O DOKUMENCIE
Ilość wyświetleń: 13184
Wprowadzony przez: Marek Wawryniuk
Data opublikowania: 2005-03-11 11:44:25
LISTA POPRZEDNICH WERSJI
Lista poprzednich wersji:
 
Pokaż starsze   
Data zmiany Redaktor Opis zmiany
2019-09-17 13:15:55 Marek Wawryniuk
2019-09-17 12:43:39 Marek Wawryniuk
2019-06-06 14:20:15 Marek Wawryniuk
2019-06-06 14:19:19 Marek Wawryniuk
2019-01-31 13:48:10 Marek Wawryniuk
2019-01-31 13:45:03 Marek Wawryniuk
2019-01-31 13:43:44 Marek Wawryniuk
2019-01-23 12:10:48 Marek Wawryniuk
2019-01-23 11:32:28 Marek Wawryniuk
2018-07-26 07:15:58 Marek Wawryniuk
 
Pokaż starsze